خانه / آموزش ها و مقالات موبایل / آموزش ها / Android / آموزش بک آپ گرفتن از آرشیو چت در لاین و ریستور کردن آن بدون هیچ برنامه خاصی در اندروید ( بدون نیاز به روت )
PicsArt_1414239324892

آموزش بک آپ گرفتن از آرشیو چت در لاین و ریستور کردن آن بدون هیچ برنامه خاصی در اندروید ( بدون نیاز به روت )

آموزش بک آپ گرفتن از آرشیو چت در لاین و ریستور کردن آن بدون هیچ برنامه خاصی در اندروید ( بدون نیاز به روت )Reviewed by Mr. Mobology on Oct 15Rating: 5.0آموزش بک آپ گرفتن از آرشیو چت در لاین و ریستور کردن آن بدون هیچ برنامه خاصی در اندروید ( بدون نیاز به روت )اینبار با آموزش بک آپ گرفتن از آرشیو چت در لاین و ریستور کردن آن در خدمت شما عزیزان هستیم !

آموزش بک آپ گرفتن از آرشیو چت در لاین و ریستور کردن آن بدون هیچ برنامه خاصی در اندروید ( بدون نیاز به روت )

باز هم یک آموزش بی نظیر و جامع از تیم موبولوژی

Mobology

نرم افزار لاین یکی از نرم افزار های پیغام رسان برای انواع سیستم عامل هاست که روز به روز بر محبوبیت نرم افزار Line افزوده میشود و ما نیز سعی داریم تمامی آموزش های لازم و کاربردی در رابطه با Line را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .

اینبار با آموزش Backup گرفتن از آرشیو چت در نرم افزار Line و Resotre کردن آن در خدمت شما عزیزان هستیم !

اگر معنا و مفهوم Backup و Restore را نمیدانید , پیشنهاد میکنیم قسمت “ Backup و Restore چیست ”  را در این مقاله مطالعه بفرمایید .

 

در این مقاله به شما آموزش میدهیم که چگونه بدون استفاده از هیچ نرم افزار دیگری از آرشیو چت های خود با دوستانتان در نرم افزار Line بک آپ تهیه کنید و در مواقع لزوم آن را ریستور کنید ! البته بدون نیاز به روت بودن دستگاه های اندرویدی که این خود بسیار قابل توجه میباشد !!

Backup گرفتن از آرشیو چت های شما میتواند در موارد زیر کاربردی باشد :

 • شما قصد داشته باشید رام گوشی خود را عوض کنید . در این صورت نرم افزار Line شما پاک خواهد شد که بعد از نصب دوباره نرم افزار Line و اجرای آن مشاهده میکنید که چت های شما به کلی پاک شده است .
 • شما بخواهید گوشی خود را Factory Reset کنید که باز هم نرم افزار Line پاک میشود و با نصب دوباره آرشیو چت های شما از بین خواهد رفت !
 • شما گوشی جدیدی خریده اید و میخواهید اطلاعات شخصی تان را از گوشی قدیمی به گوشی جدید انتقال دهید ! با این آموزش شما از آرشیو چت ها خود Backup میگیرید و به گوشی جدید خود انتقال میدهید ! در انتها بک آپ انتقال داده شده را در گوشی جدید Restore میکنید .

********** اگر سیستم عامل گوشی شما iOS هست , میبایست از آموزش زیر استفاده کنید ********** :

آموزش بک آپ گرفتن از آرشیو چت در لاین و ریستور کردن آن بدون هیچ برنامه خاصی در iOS ( بدون نیاز به جیلبریک )

در سیستم عامل اندروید بک آپ گرفتن از تمامی چت های شما با دوستانتان امکان پذیر نیست ! شما فقط و فقط میتوانید از یک مکالمه با یکی از دوستان خود بک آپ تهیه کنید و برای گرفتن بک آپ از مکالمه خود با اقای X و آقای Y شما باید دوبار عمل Backup را انجام دهید ! یکبار از محیط چت آقای X و یکبار از محیط چت اقای Y : – )

Mobology

مراحل آموزش بک آپ گرفتن از آرشیو چت با دوستان خود در نرم افزار لاین :

Mobology

1. ابتدا نرم افزار لاین را اجرا کنید وارد تب ” Chats ” شوید :

1

در این تب چت ( Conversation ) دلخواه خود را انتخاب کنید ( مثلا در این مثال ما میخواهیم از چت خود با دوستی به اسم Justin بک آپ بگیریم , پس وارد محیط چت با Justin میشویم .

 

2. بعد از وارد شدن به محیط چت با Justin بر روی علامتی که در بالای سمت راست نرم افزار هست ضربه بزنید ( با توجه به شکل زیر ) :

2

3. حالا گزینه ” Chat Setting ” را انتخاب کنید :

3

4. سپس گزینه  ” Backup Chat History ” را انتخاب کنید :

4

5. در اینجا شما بین دو گزینه ” Backup as Text File ”  و گزینه ” Backup All ” یکی را انتخاب کنید که پیشنهاد ما این است که اگر میخواهید از تمامی مکالمات و اطلاعات رد و بدل شده تان مانند عکس و فیلم و صدا و متن , بک آپ تهیه کنید گزینه ”  Backup All ” را انتخاب کنید :

5

6. بعد از انجام پروسه بک آپ , با پیغامی مانند پیغام زیر مواجه خواهید شد که معنی آن را در زیر برای شما نوشتیم :

آرشیو چت های شما با موفقیت در گوشی و در آدرس : LINE_Backup/LINE_Android-backup-chat476291375.zip ذخیره شده است ! آیا میخواهید فایل این Backup به ایمیل شما فرستاده شود ؟

توجه : میتوانید گزینه ” YeS ” را انتخاب نکنید که در این صورت بک آپ فقط در گوشی شما ذخیره خواهد شد .

ما در این مثال گزینه ” YeS ” را انتخاب میکنیم  :

6

7. بعد از انتخاب گزینه ” YeS ” با پیغامی مانند پیغام شکل زیر مواجه خواهید شد که خلاصه آن به صورت زیر میباشد :

” ما آرشیو چت های شما را به صورت یک فایل ویژه که نرم افزار لاین آن را ساپورت خواهد کرد , به ایمیل شما خواهیم فرستاد ! ممکن است بعضی از پیغام های صوتی/ویدیویی قابل بازگشت یا پخش نباشد ! “

در اینجا نیز باید گزینه ” Ok ”  را انتخاب کنید :

7

8. بعد از زدن گزینه ” Ok ” صفحه ای مانند صفحه زیر در گوشی شما باز خواهد شد که شما باید یکی از سرویس های نرم افزار ایمیل را انتخاب کنید تا عملیات ارسال فایل Backup به ایمیل تکمیل گردد ! به همین منظور ما در این مثال نرم افزار Yahoo Mail را انتخاب کردیم :

Screenshot_2014-10-15-14-50-43

9. در اینجا مهمترین قسمتی که ما باید آن را تکمیل کنیم , قسمت ” To : ” در نرم افزار ایمیل هست ! یعنی باید تعیین کنیم که فایل Backup به کدام ایمیل فرستاده شود ؟!

در قسمت ” To : ” ما ایمیل خودمان را وارد کردیم و در نهایت  گزینه ” Send ” را انتخاب میکنیم تا فایل بک آپ به ایمیل ما فرستاده شود !

Screenshot_2014-10-15-14-55-06

به همین راحتی شما از محیط مکالمه خود با یکی از دوستانتان فایل پشتیبان ( Backup ) تهیه کردید ! برای بازگردانی ( Restore کردن ) این Backup مراحل زیر را دنیال کنید .

**************************

مراحل آموزش ریستور کردن مکالمه های شما ( چت با دوستانتان ) در نرم افزار لاین

Mobology

موبولوژی

بعد از گرفتن بک آپ از محیط چت خود با دوستانتان , عملیات ریستور کردن فایل Backup بسیار سریع و آسان میباشد .

برای مثال اگر شما یک گوشی جدید گرفتید , فایل بکاپ را بدون اکسترکت کردن و با فرمت .Zip باید به آدرس : SD Card/LINE_Backup  انتقال دهید !

ما در مثال بالا برای مکالمه خود با دوستی به اسم Justin بک آپی با نام LINE_Android-backup-chat476291375.zip را تهیه کردیم ! اکنون از گوشی قدیمی آن را به گوشی جدید و در مسیر گفته شده ریختیم . شما نیز مراحل باید این مراحل را انجام دهید . بعد از آن مراحل زیر را دنبال کید :

How-to-backup-and-restore-Naver-Line-chat-history-on-Android-09

1. نرم افزار Line را اجرا کنید ! وارد محیط چت با دوست خود یعنی همان کسی که از مکالمه خودتان با او بکاپ تهیه کردید شوید .

بعد از وارد شدن به محیط چت با Justin بر روی علامتی که در بالای سمت راست نرم افزار هست ضربه بزنید ( با توجه به شکل زیر ) :

 

2. حالا گزینه ” Chat Setting ” را انتخاب کنید .

3. در اینجا باید گزینه ” Import Chat History ” را انتخاب کنید :

end

توجه : اگر فایل بک آپ را به درستی به مسیر مورد نظر انتقال داده باشید , گزینه Import Chat History فعال میشود ! در غیر این صورت این گزینه وجود نخواهد داشت !!!

4. در اینجا پیغامی را مشاهده میکنید که میگوید “ آیا میخواهید آرشیو چت را ایمپورت کنید ؟ ” که شما باید گزینه ” YeS ” را انتخاب کنید .

end 1

5. در نهایت باید پیغام موفقیت آمیز زیر را مشاهده کنید که نشان دهنده این است که آرشیو چت شما با دوست مورد نظرتان با موفقیت بازگردانی شده است : – )

end 2

به همین سادگی

پایان !

**************************

بهترین و جامع ترین آموزش ها را از موبولوژی بخواهید : – )

” کپی برداری از آموزش تنها با ذکر نام نویسنده و سایت Mobology مجاز میباشد “

منبع : www.mobology.ir

درباره ی Mr. Mobology

سید علی احمدی (حسینی) هستم و علاقه زیادی به تکنولوژی , موبایل های هوشمند و عکاسی دارم و همیشه سعی میکنم در این زمینه ها اطلاعات جدیدی رو یاد بگیرم و اونهارو با شما کابران عزیز به اشتراک بگذارم . هدفم اینه مطالبی که در اختیار شما قرار میدم کامل تر از هر وبسایت دیگری باشه ! از سال 89 درگیر سیستم عامل اندروید شدم و تو همون دوران توی یکی از انجمن های تخصصی موبایل با لقب UnBelievable Boy مدیریت بخش هایی از Android رو به عهده گرفتم . تا اینکه با چند نفر از دوستان تصمیم گرفتیم پایگاه جدیدی رو با یک سبک جدید تاسیس کنیم تا تمامی آنچه مربوط به موبایل و تکنولولوژی هست رو بهتر از قبل در خدمت شما کاربران عزیز قرار بدیم و سعی میکنیم مطالب اختصاصی و جامعی رو تولید کنیم که تا پیش از آن هیچ نمونه فارسی زبانی نداشته باشد ! هدف ما رسیدن به جایگاه برترین وبسایت در زمینه موبایل و تکنولوژی در ایران است !! در حال حاضر فقط و فقط بر روی آموزش های موبایل ( Android & iOS ) تمرکز کردیم . اما به زودی شاهد تغییراتی وسیع و گسترده در وبسایت تازه تاسیس و موفق موبولوژی , خواهید بود . ******* خوشحال میشم بنده رو توی اینستاگرام با آیدی زیر دنبال کنید : Mr.Mobology

99 دیدگاه

 1. عاااااااالی

 2. سلام.
  از اکانت کسی که الان اکانتش را پاک کرده چندین بک آپ گرفتیم و در نهایت به اشتباه ارشیو کردیم…الان چطور میتونیم چت با ایشون رو برگردونیم ؟
  آیا راهی هست یا لاین قسمت فید بک داره تا بتونیم بگیم بهشون این قابلیت رو اضافه کنن ؟

  • سلام : – )
   اگه فایل های بک آپ رو از دست داده باشین متاسفانه هیچ راهی نداره ! البته اگه اشتباهی پاک کردید میشه با ریکاوری اونها رو برگردوند که دیگه مربوط به اموزش های ” کار با کامپیوتر ” میشه !

   • لاين99 درصد اجرا ميشد و لاين بالا نمي امد پس از اجرا كليه اطلاعات پاك شد چگونه بر گردانم

    • ابتدا برنامه لاین رو Clear Cache و Clear Data کنید !
     بعد جدیدترین نسخه رو نصب کنید …
     سپس به وسیله یک اینترنت پرسرعت تست کنید …

     چه اطلاعاتی پاک شد ؟؟
     چت ها قابل بازیابی نیستند !!

 3. سلام اگه توی لاین گروهی به غیر از تکنولوژی و سوال کنید دارید که خوب و سالم باشه لطفا منو دعوت کنید این آی دی لاینمه sina767676

 4. سلام.. مرسی بابت آموزش..

  من همه جاشو متوجه شدم..الا اون قسمت فایل zip آخه اصا به ایمیل من فایلی فرستاده نشده 🙁

  • شما توی موبایل از چه نرم افزاری برای ایمیل هاتون استفاده میکنید ؟ مطمئنید که مرحله 9 از Backup گرفتن رو درست انجام دادین ؟
   خیلی راحت و سریع فایل رو میفرسته !
   در هر صورت مهم نیست !!
   چون با انجام این عملیات یک نسخه از Backup شما در گوشی شما و در مسیر LINE_Backup ذخیره میشه : – )

 5. زمانی که در لاین بودیم و خارج شدیم آیا چت های ما در سرور باقی می ماند و اگر باقی ماند چه مدت می ماند.
  آیا عکس هایی که در پی وی sendمی کنیم جز من و طرف مقابل کسی دیگر می تواند ببیند.

  • بله چت های شما همچنان در سرور هست : – )
   منظورتون از کس دیگه رو نمیفهمم ! افراد عادی و معمولی ؟؟ خیر به این راحتیا نیست : – ) هر چند روش Access گرفتن به سرور لاین رو یکی از دوستان بنده کشف کرده بود ولی به این راحتی که شما فکر میکنید نیست !

   اگر یک نرم افزار با محیط چت امن میخواهید , بهترین نرم افزارها Snapchat و Telegram میباشند : – )
   موفق باشید

 6. عکس هایی که در لاین می فرستیم آیا درسرور ذخیره می شود.واگر ذخیره شد تا چه مدت باقی می ماند.
  لاین اگر هک شود چه اتفاقی می افتد.

 7. مرسیییییییییی

 8. سلام اگر چت هام رو پاک کرده باشم چجوری میشه برش گرده

 9. سلام
  میخوام دلت اکانت بدم ولی دوباره که نصب کنم تمام فرندام و پستام برگرده . اصلا همچین چیزی امکان داره ؟

 10. salam man az chat ham back up gereftam va oonaro be computer montaqel kardam
  ama baz nemsihan… baraye baz kardnesh az che narm afzari bayad estefade konam?

  • لطفا نظرات خودتون رو به فارسی بنویسید : – )
   این Backup ها فقط و فقط برای استفاده در خود نرم افزار لاین هستند !! در کامپیوتر باز نمیشوند !!!!!

   فقط میتونید دفه بعدی این بک آپ ها رو توی نرم فزار لاین خودتون Restore کنید … لطفا آموزش رو تا انتها بخونید …

 11. میخواستم بدونم حتما باید همون اکانت قبلی رو داشته باشیم…؟ یا وجود داشتن اکانت دوطرف مهم نیس…??!!یعنی میشه یه کس دیکه با یه اکانت دیگه این بک آپو باز کنه..؟

 12. سلام اگه کسی لاین مارو هم هک کنه میتونه عکس و فیلمارو برگردونه؟؟؟

 13. اطلاعات چت رو پاک کردم. می تونم دوباره برگردونم؟

 14. سلام
  متاسفانه من الان این مطلبو خوندم و بعد از ریست کردن گوشیم و ریجیستر کردن با ایمیل فرند هام برگشتن اما متاسفانه سابقه چت و گروه هام حذف شدند.
  راهی نیست که بتونم آرشیو چت هامو برگردونم؟
  تو گوشیم از برنامه لاین و محتویاتش بک آپ گرفتم و برنامه در مموریم ذخیره بود… اما بعد از برگردوندن بک آپ لاین، محتویات چت حذف شد…. فقط این مطلبو نمیدونستم که از چت ها و گروه ها بک آپ بگیرم متاسفانه

  این رو هم بگم که با کامپیوتر هم وارد شده بودم قبلا… و همه چت ها و آرشیو گروه ها تو کامپیوترم موجوده… اما میخام تو گوشی باشه… تو برنامه کامپیوتر هم فکر کنم نمیشه از چت ها بک آپ کامل گرفت… فقط یه فایل تکست میده.

  ممنون میشم کمک کنین
  با تشکر

  • سلام احسان عزیز
   اگه با ایمیل ثبت شده خودتون در لاین , دوباره وارد نرم افزار لاین بشید , همه دوستان و حتی گروه های قبلی شما بازمیگردد !!

   برای برگردوندن چت هاتون متاسفانه راهی نیست ! باید قبلش بک آپ تهیه میکردید …

   • سلام
    من با بک آپی که از لاینم تو گوشیم گرفته بودم لاین رو نصب کردم…. اما خوشبختانه بعد از 2 روز کم کم فرندام برگشتن و اضافه شدن…. همچنین بخش اعظمی از چت ها و آرشیو گروه هام هم بعد از دو روز کم کم اضافه شد.

    تو این دو روز کلیه کارهایی که با لاین کرده بودم … چت ها… فرند اضافه کردن و بلاک کردن… دعوت به گروه ها … همشون مثل یه فیلم مرور شدن تا ابنکه لاینم مثل روز قبل از ریست کردن گوشیم در اومد.
    خواستم اطلاع داده باشم.

 15. سلام
  من اس 5 سامسونگ دارم با اندروید 4.4.2. الان چند روز هست که گوشیم هنگ زیاد می کنه و کلا نمی تونم شماره های جدید رو بگیرم مگر اینکه تو کانتکتم اضافه کنم. نمی دونم باید چی کار کنم؟! ضمنا اگه فلش کنم چت هیستوری همه نرم افزار هام می پره که نمی خوام اینجوری بشه. لطفا راهنمایی کنید…

  • سلام امیر عزیز
   برای هیستوری چت هاتون توی لاین به راحتی میتونید با آموزش بالا از اونها Backup بگیرید ….
   اما اگر در نرم افزار های پیغام رسان دیگه ای هم فعال هستید و میخواهید که اونها هم پاک نشوند باید گوشیتون رو روت کنید و یک سری مراحلی رو انجام بدید !!

   اما پیشنهاد ما به شما اینه که اول گوشیتون رو در حالت safe mode بالا بیارید و چند ساعتی باهاش کار کنید و ببینید باز هم مشکلی داره گوشی یا نه ؟!
   اگه توی محیط Safe MoDE مشکلی نبود , به محیط اصلی برگردید و نرم افزارهایی که جدید نصب کردید رو پاک کنید تا مشکل رفع بشه …

   اما اگه در محیط Safe Mode هم گوشی شما دارای مشکل بود , به ناچار باید گوشی رو فلش و یا فکتوری ریست کنید !

   برای رفتن به حالت Safe Mode از لینک زیر استفاده کنید :

   http://mobology.ir/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D8%AD%D8%A7%D9%84%D8%AA-safe-mode-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF/

 16. سلام خسته نباشید
  میخاستم بدونم اگه اکانت لاینمو حذف کنم و دوباره نصب کنم بازم بک اپ میشه چت هام؟یا کلا چت هیستوری همش از بین میره؟؟؟؟
  ممنون

  • سلام , ممنون
   اگه اکانت لاینتون رو حذف کنید مسلما خیر !
   این آموزش برای بک اپ گرفتن از آرشیو چت با یک شخص هست و برای کل آرشیو شما هم باید از کل آرشیو بک آپ بگیرید !!
   منتهی قبل ازینکه حذف کنید باید اینکارو انجام بدید و حتما باید دو اکانتی که ازش بک آپ گرفته شده , موجود باشه !! ( یکی که اکانت شماست و دیگری اکانت طرف مقابل شما )

 17. سلام.من وارد محیط چت و چت سیتینگ میشم ولی گزینه اینپورت وجود تداره..خواهشا راهنمایی کنین.خیلی برام مهمه.اینم ای دی لاینم اگه میتونین اونجا کمک کنین.

 18. ای دی لاین 0937116

 19. سلام.اکانت من ب ایمیلم متصله.لاین از رو گوشیم پاک شد الان دوباره نصب کردم همه پیامهام حذف شده.راهی برای برگردوندنشون هست؟!؟

  • سلام مجتبی عزیز
   متاسفانه راهی برای ریکاوری کردن چت ها وجود نداره ! شما باید قبل از اینکه لاین از روی گوشیتون پاک شه , از چت هاتون Backup میگرفتید …

 20. سلام
  وقتتون بخير
  من تمام مراحل بك آپ رو به درستي انجام دادم و به ايميلم ارسال كردم ….
  بعد از نصب مجدد لاين متاسفانه هيچ يك از بك آپ ها رو نميتونم برگردونم دقيقا مراحل رو اجرا ميكنم تا مرحله سيو زيپ در لاين بك آپ اما پنجره import chat history براي بك آپ هاي من باز نميشه….. مرحله دانلود بك آپ از ايميلم هم به درستي انجام ميشه…. امكانش هست من رو راهنمايي كنيد چه مشكلي ممكنه وجود داشته باشه،،،،،،فقط لازمه بگم بعد از نصب لاين جديد من اون رو آبديت كردم،،،ممكنه تاثيري در عدم برگشت نوشته ها داشته باشه،،،،؟؟؟
  ممنون

  • سلام
   متاسفانه ما تا به حال این مورد را تست نکردیم ! یعنی Backup ما از یک ورژن قدیمی باشه و هنگام Restore با ورژن جدید اینکارو انجام بدیم !!
   لطفا شما همون ورژن قدیمی ( همون ورژنی که با اون Backup رو تهیه کردید ) , نصب و دوباره تست کنید

   نکته بعدی در مورد این مشکل این هست که شما باید دقیقا فایل Backup رو در مسیر صحیح خودش قرار بدید و حتما هم شما و هم طرف مقابل شما باید اکانتشان موجود باشد …
   لطفا نتیجه رو اعلام کنید

 21. سلام من همه مراحلو درست انجام میدم ..ولی واسه یک مورد از بک اپ ها گزینه اینپوت نمیاد..آیا امکانش هست از پی وی کسی بک آپ گرفت و در پی وی شخص دیگر ریستور کرد؟؟اگه از پی وی کسی که مارو بلاک کرده بک اپ بگیریم قابل برگشت هست؟من امتحان کردم نشد راه حلی داره؟

 22. سلام.من اکانتمو پاک کردم.قبلش بک آپ گرفتم.وقتی دوباره نصب کردم.نمیتونم ریستور کنم بک آپمو توی اکانت جدید
  طبق دستور شما باید ایمپورت بک آپ کنم.ولی این گزینه نیس.چون اصلا توی اکانت جدید چت و دوستی ندارم.و فقط میخوام اون چت ریستور بشه.راهی هست؟
  مرسی

  • سلام مرتضی عزیز
   شما قبلا در لاین ایمیل خودتون رو ثبت کرده بودید ؟؟؟
   اگه دوباره با ایمیل قبلی خودتون وارد لاین شدید , مسلما دوستان شما برمیگردند و شما میتونید چت رو Import کنید !
   اما اگه فقط دوباره با شماره موبایلتون ثبت نام کردید , فک نمیکنم راه حلی باشه … شما دوباره همون شخصی که از محیط چت با اون , Backup گرفتید , رو Add کنید و این مراحل رو در محیط چت اون شخص تست کنید ..

 23. slm bebakhshid mn line o pak kardam alan dobare rikhtam ba hamon shomare vali to gorohaei ke bodm nistam bayad chikar konm??

 24. من تمام مرحله ها رو انجام دادم
  ولی پیام هام هنوز نیومده…………..

 25. سلام.. من میخواستم بکاپ empty room هامو و کسایی که الان دلیت اکانت کردن رو برگردونم فایل بکاپشو دارم فقظ نمیدونم کجا باید و تو چه صفحه ای باید ایمپورت کنم

  • سلام !
   فک نمیکنم همچین موردی امکان پذیر باشه !! چون هویت شخصی که دارید از محیط چتش بک آپ تهیه میکنید برای سرور نامشخص ( Unknown ) هست !! پس فکر نمیکنم ممکن باشه !!

 26. سلام خسته نباشید من یکی از گرو هامو بردم تو آرشیو ولی الان نمی تونم پیداش کنم حالا چه جوری برش گردونم
  اصلا برای دیدن مطالبی که رفته تو آرشیو کجا باید برم

 27. سلام خسته نباشید میخواستم بدونم از پستام تو لاین میتونم بک آپ بگیرم
  ممنون

 28. سلام خیلی ممنوووون از راهنمایی های عالیتون واقعا!
  من یک سوال دارم… اگر ایمیل را در لاینمان ست کرده باشیم و بعد دوباره در تبلت لاین را نصب کنیم شما گفتید که تمام فرندها و پستها برمیگردند…اما سوالم این است که منظورتون این هست که حتی بدون زدن تیک در قسمت ستینگ برای اد کردن اتوماتیک فرندها، فرندها برمیگردند؟ یعنی دقیقا همان لیست فرندایی که قبلا داشتیم برمیگردد؟ و اینکه باز هم ما مثل قبل با آنها فرندیم یعنی صفحه پستهاشون برای ما بازه و مثل قبل میتوانیم پستهاشون رو ببینیم؟؟یا دوباره باید منتظر بمانیم تا آنها درخواست دوستی ما را قبول و ما را اد کنند؟؟؟؟؟؟؟ لطفا هرچه سریعتر جواب بدهید…

  • سلام
   خواهش میکنم
   بله بدون زدن اون تیک هم فرندهای شما برمیگردن ! ( اون تیک کار دیگه ای رو انجام میده )
   و باز هم مثل قبل میتونید تمامی پست های دوستانتون رو ببینید !

 29. سلام من یک اکانت دیگه ساختم

  به طور ناباورانه ای اکانت دیگه ام که فعال بود لوگ اوت شد ، وهربار که میخوام وارد شم میگه یوزر پس اشتناهه

  من با یه شماره و یک ایمیل مجزا این کارو کردم

  اکانت پاک نشده ولی وارد نمیشه

  • سلام
   توی اکانت قبلیتون ایمیل رو ست کرده بودید ؟؟
   با اکانت های دیگه , اکانت قبلیتون رو پیدا میکنید ( از طریق آیدی )
   از چه روشی اکانت دوم رو ساختید ؟

 30. سلام من 5 ايفون دارم توي قسمت چت برنامه لاين يكي از چت هام پاك شده آيا ميتونم برگردونمش؟

 31. سلام,خسته نباشىد
  من دوتا لاین با ی شماره درست کردم.
  لاین اولیه غیرفعال شد و لاین دومیه فعال شد.
  بعد لاین دومیرو دیلت اکانت کردم ک لاین اولیه فعال شه،اما نشد.
  حالا راه فعال سازی لاین اولیه یا اکانت اولیه چیه؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

  • سلام مرتضی عزیز
   ممنون
   لطف کنید نظرتون رو در جای مربوط به خودش مطرح کنید !!

   در صورتی که در لاین شما ایمیل شما ست شده باشه , قابل بازگشت و فعالسازی دوباره هست …

 32. سلام من لاینم رو لغو نصب کردم و دوباره نصب کردم همه فرندام هستن و استیکرام روهم دوباره تونستم دانلود کنم
  فقط چت ها همش پاک شده راهی هست که بتونم دوباره همه چتا رو برگردونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  خواهش میکنم زود جواب بدید

 33. سلام من میخواستم بدونم برای هر بار گفت گو باید backup گرفت یا بعد ۱ بار backup گفت گوهای بعدی هم سیو میشن؟ ممنون

 34. سلام … ببخشید أکانتی ک به اسم unknown دیده بشه ینی غیر فعاله یا هست گمنامه؟ 😐

  • سلام
   اکانت UnKnown در لاین یعنی اون فرد حذف اکانت کرده و شما نمیتونید به Home اون فرد دسترسی داشته باشید … !!! ( مگر اینکه یک شخص برای شوخی اسم خودش رو Unknown بذاره که در اینصورت میتونید به TimeLine این فرد برید … )

 35. با سلام دوست عزیز
  میلاد حضرت علی و روز مرد بشما مبارک.
  آیا میشه عکسی که در پروفایل وایبر اپلود کردیم را در حالت تعویض کردن بک اپ و بلوتوث یا ذخیره کنیم؟
  فکر کنید شما عکس دیگری از اون عکس اپلود شده پروفایل هم ندارید،.
  موبایل سامسونگ S3-4.4.2
  منتظرپاسخ شماهستم.

  باتشکر

  • سلام علی عزیز
   ممنون از شما … بر شما هم مبارک باشه :- )
   ممنون میشم از این به بعد نظرتون رو در جای مربوط به همون موضوع مطرح کنید .

   ببینید تمام عکس های پروفایل کاربران وایبر در مسیر ” Viber >> media >> User photos ” ذخیره خواهد شد و میتونید از اونجا عکس مورد نظرتون رو پیدا کنید

 36. با سلام و تشکر از آموزش شما من قبلا با یه گوشی از چت های لاین بک آپ گرفتم. ولی تو گوشی جدید هر کاری می کنم بر نمی گرده بک آپها رو به ایمیلم فرستاده بودم. بعد در مسیری که گفتین قرار دادم. لطفا راهنمایی کنید. جوابو به ایمیلم بفرستید.

  • سلام
   ببینید شما باید اون فایل بک آپ رو که از محیط چت با یک شخص خاص گرفتید , در همون اکانت قبلی خودتون و در محیط چت همون شخص Restore کنید ! البته ورژن نرم افزار لاین هم تاثیر گذار است !!

 37. سلام، من از فایل چتهام بک آپ گرفته بودم، بعد اکانت خودم رو حذف کردم،
  بعد چند روز دوباره نصب کردم، فایل های بک آپ رو در مسیری که گفتید قرار دادم و توضیحات رو به درستی انجام دادم، اما درست نشد،
  این کاری که شما میگید برای گروه ها هم امکان پذیر هست؟؟؟اگر اکانتم رو حذف کنم دوباره نصب کنم چی؟

 38. سلام من با کسی که منو با تلفنم آد کرده بود چت می کردم خواستم چت پاک کنم نمی دانم چرا اون ایدی هم که باهاش چت می کردم پاک شده چطوری می تونم پیداش کنم
  ممنون

 39. آقا زنده باشی

 40. سلام وقت بخیر.من میخوام لاینمو پاک کنم ولی چند وقت دیگه دوباره روی همین گوشی نصب کنم.حالا چندتا سوال:
  1-اینکه چطوری پاک کنم که از لیست فرندای دوستام کلا برم.اخه بعضی از دوستام با اینکه لاینشونو پاک کردن ولی اسمشون هنوز توی فرندای من هست.
  2-بعضی ها وقتی لاینو پاک میکنن بعد دوباره که میخوان نصب کنن به مشکل میخورن.اینم توضیح بدین که واس من اینطوری نشه.
  3-این بک اپی که میگیرم.وبعد کلا لاینو پاک میکنم.ایا بعد از نصب مجددا اطلاعات میاد؟
  4-وقتی بک اپ میگیرم اطلاعات کجا میره؟یعنی این ادرسی که میده رو من توی گوشی کجا پیداش کنم؟
  لطفا به هر چهارتا سوال جواب بدین جا نزنین.
  مرسیییییییییی مااامنون

 41. سلام خسته نباشید
  کار هایی رو که گفتید کاملا فهمیدم .ولی چتامو نیاوردش.اخه من بارها گوشیمو ریست فکتوری کردم ممکن از این باشه؟ تروخدا کمکم کنید

 42. سلام من چتی رو در لاین ارشیو کردم انا زمانی که رفتم سراغش پیام ه بر نگشت حالا چطوری پیاماررو بر گردونم اگر با ریکاوری میشه این کارو کرد طفا توضیح بدید

 43. سلام
  من لاینمو حذف کردم و مموریم در اوردم از گوشی.الان که دوبارع مموری گذاشتم و لاینو نصب کردم تا ۹۹ در صد میاد بعد ارور زیر رو میده.در ضمن پوشع بکاپ لاین تو مدیریت فایل خالی هس. اگه راهی هس دوrباره اکانتم باز کنم ممنون میشم بگین
  An errore has occurred
  Error

  • سلام دوست عزیز
   لطفا برنامه لاین رو به آخرین نسخه آپدیت کنید و اگر آپدیت هست , Data و Cache برنامه رو پاک کنید و دوباره برنامه رو با یک اینترنت قوی تر اجرا کنید …

 44. سلام ؛ من لاینمو دیلیت اکانت کردم ولی ایمیلمو ثبت نکرده بودم .از چت بک اپ گرفتم الان اون چت برام حیاتیه باید ببینمش راهی هست من این بک آپ رو اجرا کنم ؟

  • سلام
   خیر متاسفانه دیگه راهی نیست !

   • سلام ممنون از جوابتون , من فایل رو از زیپ در آوردمش یک سری عدد رقم و شکلک هست. نمیشه یک کاری کرد فونت لاین یا هر چیز دیگه ای که بشه دید؟ عکس های چت دیده میشه ولی نوشته ها و اسپیکر ها نه ؟کتابی شخصی که توش راهنمایی باشه و بتونه کاری کنه؟

    • سلام مجدد !!
     امکان دیدن متن چت های شما به این سبک وجود نداره !
     فرمت اون فایل ها و اطلاعات برای برنامه اندروید لاین ساخته شده !!!!

 45. سلام دوست عزیز
  چت های تصویری لاین ،رو کسی میتونه ببینه؟منظورم اینه تو سرور یا جایی تحت نظر سازنده های لاین،این ویدیو ها میمونن؟؟؟؟؟؟
  منتظر جوابتونم .مرسی

  • خیر شخص خاصی نمیتونه چت های تصویری شما رو ببینه و برای دیدنش باید سرور های لاین رو هک کنه که اینکار به این راحتیا نیست !!!

 46. سلام یه سری پی ام واسم یه نفر فرستاد ک خیلی مهم بود.. گوشیمو فلش کردم بد لاینو نصب کردم اما همه چتا پاک شد.. خاستم بکاپ بگیرم اما اونی ک واسم پی ام فرستاده بود دیلیت اکانت کرد.. حالا چیکار کنم؟ خیلی مهمه

  • سلام
   متاسفانه هیچ راهی وجود نداره !
   در واقع ریکاوری پیغام های حذف شده در مسنجر ها امری غیرممکن هست !! ( حداقل برای کاربران عادی )

 47. سلام خسته نباشید
  ببخشید میشه بگید میشه پیام های پاک شده در لاین را برگرداند؟
  خیلی فوریه
  ممنونم

 48. سلام من یه صفحه چت رو پاک کردم راهی هست برش گردونم؟؟؟؟؟ با تشکر

 49. سلام، برنامه لاین رو روی کامپیوتر نصب کردم، ولی چت ها انتقال پیدانکرد،هر دو جا لاین رو دارم، راهی هست که همه چت ها رو انتقال بدم؟
  با آپديت کردن برنامه لاین روی گوشیم، نسخه 3.10.1 ممکن چت هام وی دوستانم بپره و پاک بشه.ورژن اندروید مم قدیمی 2.3.6

 50. سلام واقعا ممنون از اموزشتون. من همه ي مراحل رو انجام دادم اما مكالمه برنگشت هيچ اثري از چت قبلي نيست. من چيكار بايد بكنم؟

 51. با سلام و خسته نباشید
  من از چت های یکی از مخاطبینم بکاپ گرفتم،ولی مخاطبی ک من ازش بکاپ گرفتم دیگه تو برنامه لاین نیستش(اکانتشو پاک کرده). من چطوری میتونم ب چت ها دسترسی پیدا کنم؟
  خیلی مهمه خواهشا سریع تر جواب بدید
  با تشکر

ارسال یک دیدگاه

ایمیل شما در هیچ جا منتشر نمی شود.قسمت های ضروری علامت گذاری شده است. *

*


3 + = 7

ترخیص کالا طراحی سایت
برای مطلع شدن از آخرین اخبار و آموزش های دنیای موبایل و تکنولوژی در کانال تلگرام ما عضو شوید (کلیک کنید) : Mobology@