خانه / آموزش ها و مقالات موبایل / آموزش ها / Android / آموزش افزودن استیکر به تلگرام و حذف کردن آن
Telegram Add Sticker

آموزش افزودن استیکر به تلگرام و حذف کردن آن

آموزش افزودن استیکر به تلگرام و حذف کردن آنReviewed by Mr. Mobology on Jun 2Rating: 5.0آموزش افزودن استیکر به تلگرام و حذف کردن آنما در این مطلب نحوه افزودن استیکر به تلگرام و حذف کردن استیکرها از تلگرام را به صورت قدم به قدم و تصویری به شما عزیزان آموزش خواهیم داد .

آموزش افزودن استیکر به تلگرام و حذف کردن آن

آموزش کامل و قدم به قدم افزودن استیکر به تلگرام و یا حذف کردن استیکر ها از تلگرام به صورت تصویری

آیدی تلگرام موبولوژی برای مطرح کردن سوالات , انتقادات و پیشنهادات شما : Mobology@

عضویت در گروه تلگرام موبولوژی !! کلیک کنید !!

موبولوژی

همانطور که میدانید این روزها نرم افزار تلگرام به دلیل قابلیت های ویژه ای همچون : سرعت بسیار بالا در ارسال پیام های متنی , ارسال هر نوع فایل با هر نوع فرمتی , ایجاد بستری امن و رمز نگاری شده ( و غیرقابل ردیابی ) برای ارسال پیام های مهم و همچنین استیکر های متنوع و رایگان , به یکی از پرطرفدارتری نرم افزارهای پیغام رسان در ایران تبدیل شده است !

چندی پیش نرم افزار تلگرام نسخه جدیدی از نرم افزار خود را منتشر کرد که در آن نسخه شما میتوانید استیکر های شخصی برای خود ساخته و یا استیکر های آماده دیگر را در تلگرام خود به راحتی Add کنید .

شاید شما هم استیکرهای جذاب و جالبی را دیده باشید که دوستانتان در محیط های چت از آنها استفاده میکنند و شما هم بخواهید از آن استیکر ها استفاده کنید ! پس نگران نباشید ! شما به وسیله یک ترفند بسیار بسیار ساده میتوانید تمامی استیکرهایی که دوستانتان استفاده میکنند را برای تلگرام خود اضافه کرده و از آنها استفاده کنید .

همچنین ما در این مطلب به شما آموزش خواهیم داد که چگونه یک مجموعه ای از استیکر ها را به طور کلی و برای همیشه از تلگرام خود Remove ( حذف ) کنید .

پس با موبولوژی همراه باشید .

توجه : نسخه نرم افزار تلگرام شما حتما باید 2.9.0 و یا بالاتر باشد . در غیر اینصورت شما نمیتوانید از این آموزش استفاده کنید .

آموزش افزودن استیکر به تلگرام :

موبولوژی

افزودن استیکر به تلگرام بسیار ساده و راحت میباشد !

شما 2 راه برای افزودن استیکر به تلگرام خود دارید :

 1. افزودن استیکر به تلگرام از طریق ارسال استیکرها توسط دوستانتان
 2. افزودن استیکر به تلگرام از طریق لینک های اختصاصی استیکرها

1. افزودن استیکر به تلگرام از طریق ارسال استیکرها توسط دوستانتان :

برای افزودن استیکر به تلگرام خود از روش اول , کافیست شخصی یک استیکر را در محیط چت در تلگرام ارسال کند ! آنگاه شما میتوانید پک کامل همان استیکر را برای تلگرام خود اضافه کنید . پس کافیست از دوستان خود بخواهید استیکرهای مختلف را در محیط های چت در گروه ها و یا پیغام خصوصی برای شما بفرستند تا از طریق این ترفند , بتوانید آن استیکر ها را برای خود Add کنید .

بعد از اینکه شخصی در محیط چت , یک استیکر را فرستاد , شما میتوانید 3 مرحله ساده زیر را انجام دهید :

1. همانطور که در شکل زیر میبینید , شخصی یکی از استیکر های مجموعه کلاه قرمزی را در محیط چت ارسال کرده است ! ( همان استیکری که در آن عبارت ” گفتا غم تو دارم …… ” نوشته شده است ) . در این قسمت شما میبایست بر روی همان استیکر یک لمس کوتاه کنید ( ضربه بزنید ) :

1

2. بعد از لمس کردن آن استیکر , گزینه هایی مانند تصویر زیر باز خواهد شد . برای Add کردن مجموعه استیکرهای کلاه قرمزی , شما میبایست گزینه “Add to Stickers” را انتخاب کنید :

2

3. اکنون تمامی استیکرهایی که در مجموعه “کلاه قرمزی” میباشد را به صورت یکجا مشاهده میکنید . دقت داشته باشید که در بالای مجموعه استیکر ها , نام مجموعه استیکر ها نوشته میشود که در تصویر زیر , نام این مجموعه از استیکرها “کلاه قرمزی 94 – Kolah Ghermezi M.H.F” میباشد . در نهایت برای نهایی شدن این عملیات و اضافه شدن این مجموعه استیکرها به تلگرام شما , میبایست گزینه سبز رنگ “ADD STICKER” را انتخاب کنید :

3

اکنون مجموعه استیکرهای “کلاه قرمزی 94 – Kolah Ghermezi M.H.F” به تلگرام شما اضافه شده است و شما میتوانید از قسمت زیر به آنها دسترسی داشته باشید ( به وسیله فلش قرمز رنگ در تصاویر زیر مشخص شده است ) :

Screenshot_2015-06-02-12-22-00

Screenshot_2015-06-02-12-21-49

2. افزودن استیکر به تلگرام از طریق لینک های اختصاصی استیکرها :

این روش بسیار بسیار ساده تر از روش قبلی میباشد ! شما کافیست بر روی لینک مخصوص یک مجموعه استیکر لمس کنید تا بعد از مشاهده استیکر ها بتوانید آنها را Add کنید .

برای مثال وقتی به شما یک لینک از مجموعه استیکر ها را دادند , کافیست مراحل زیر را انجام دهید :

1. برای Add کردن استیکر ها بر روی لینک مخصوص آنها لمس کوتاه کنید .

2. بعد از آن پنجره ای باز خواهد شد که شما باید انتخاب کنید که آن لینک به وسیله چه نرم افزاری باز شود و شما میبایست نرم افزار “Telegram” را انتخاب و در نهایت گزینه “Just Once” به معنی “فقط همین یکبار” را انتخاب کنید :

Screenshot_2015-06-02-12-24-33

3. اکنون مانند روش قبلی تمامی استیکرهایی که در مجموعه “Spotty” میباشد را به صورت یکجا مشاهده میکنید . دقت داشته باشید که در بالای مجموعه استیکر ها , نام مجموعه استیکر ها نوشته میشود که در تصویر زیر , نام این مجموعه از استیکرها “Spotty” میباشد . در نهایت برای نهایی شدن این عملیات و اضافه شدن این مجموعه استیکرها به تلگرام شما , میبایست گزینه سبز رنگ “ADD STICKER” را انتخاب کنید :

Screenshot_2015-06-02-12-24-41

اکنون مجموعه استیکرهای “Spotty” به تلگرام شما اضافه شده است و شما میتوانید از قسمت زیر به آنها دسترسی داشته باشید ( به وسیله فلش قرمز رنگ در تصاویر زیر مشخص شده است ) :

Screenshot_2015-06-02-12-22-00

Screenshot_2015-06-02-12-21-49

آموزش حذف کردن استیکرها از تلگرام :

موبولوژی

گاهی اوقات شما مجموعه از استیکرها را به تلگرام خود اضافه میکنید که ممکن است در آینده بخواهید آنها را پاک کنید . به همین منظور میتوانید از آموزش بسیار ساده زیر استفاده کنید :

1. ابتدا نرم افزار “Telegram” را در گوشی خود اجرا کنید .

2. در صفحه اصلی نرم افزار تلگرام گزینه “3 خط (3Line)” را از بالای سمت چپ نرم افزار انتخاب کنید ( در تصویر زیر مشخص شده است ) :

Telegram ID (1)

3. اکنون صفحه ای از سمت چپ برای شما باز خواهد شد که منوی نرم افزار تلگرام میباشد . شما در این قسمت میبایست گزینه “Settings” را انتخاب کنید :

Screenshot_2015-06-02-13-21-45

4. بعد از وارد شدن به قسمت Settings یا همان تنظیمات , کمی به پایین اسکرول کنید تا به گزینه “Stickers” برسید . اکنون آن را انتخاب کنید :

Screenshot_2015-06-02-13-22-00

5. در این قسمت تمامی استیکر هایی که تا کنون به تلگرام خود اضافه کرده اید ( Add کرده اید ) را مشاهده میکنید . ما در این مثال میخواهیم یکی از مجموعه استیکرهایی که به کارمان نمی آید , یعنی مجموعه استیکر های “Animals” را حذف کنیم . برای حذف کردن آن گزینه “3 نقطه (3Dot)” را طبق تصویر زیر انتخاب میکنیم :

Screenshot_2015-06-02-13-23-34

6. اکنون چند گزینه به صورت Pop-Up برای شما باز خواهد شد و شما برای حذف کردن استیکرها میبایست گزینه “Remove” را انتخاب کنید :

اکنون مجموعه استیکرهای Animals به طور کامل از تلگرام شما حذف شد !

برای دانلود استیکرهای تلگرام میتوانید از لینک های زیر استفاده کنید :

موفق باشید

بهترین و جامع ترین آموزش ها را از موبولوژی بخواهید : – )

” کپی برداری از آموزش تنها با ذکر نام نویسنده و سایت Mobology مجاز میباشد “

منبع : www.mobology.ir

درباره ی Mr. Mobology

سید علی احمدی (حسینی) هستم و علاقه زیادی به تکنولوژی , موبایل های هوشمند و عکاسی دارم و همیشه سعی میکنم در این زمینه ها اطلاعات جدیدی رو یاد بگیرم و اونهارو با شما کابران عزیز به اشتراک بگذارم . هدفم اینه مطالبی که در اختیار شما قرار میدم کامل تر از هر وبسایت دیگری باشه ! از سال 89 درگیر سیستم عامل اندروید شدم و تو همون دوران توی یکی از انجمن های تخصصی موبایل با لقب UnBelievable Boy مدیریت بخش هایی از Android رو به عهده گرفتم . تا اینکه با چند نفر از دوستان تصمیم گرفتیم پایگاه جدیدی رو با یک سبک جدید تاسیس کنیم تا تمامی آنچه مربوط به موبایل و تکنولولوژی هست رو بهتر از قبل در خدمت شما کاربران عزیز قرار بدیم و سعی میکنیم مطالب اختصاصی و جامعی رو تولید کنیم که تا پیش از آن هیچ نمونه فارسی زبانی نداشته باشد ! هدف ما رسیدن به جایگاه برترین وبسایت در زمینه موبایل و تکنولوژی در ایران است !! در حال حاضر فقط و فقط بر روی آموزش های موبایل ( Android & iOS ) تمرکز کردیم . اما به زودی شاهد تغییراتی وسیع و گسترده در وبسایت تازه تاسیس و موفق موبولوژی , خواهید بود . ******* خوشحال میشم بنده رو توی اینستاگرام با آیدی زیر دنبال کنید : Mr.Mobology

38 دیدگاه

 1. از راهنمایی شما صمیمانه سپاسگذارم

 2. خدا خیرت بده برادر

 3. مرصی فقط میشه اموزش خذف استیکر از روی تلگرام نصب شده روی کامپیوتر یه ذره بگین با تشکر

 4. ممنون از شما.

 5. چطور میشه استیکری ک درست کردیم رو حذف کنیم؟

 6. استیکر های تلگرام روی کامپیوتر رو میشه حذف کرد
  من امتحان کردم
  وقتی که استیکر هارو میارید بالاش یه علامت ضربدر اگه اون رو بزنید استیکر شما حذف میشه
  به همین راحتی

 7. خیلی از شما متشکرم . بسیار خوب راهنمایی کردید. دمت گرم

 8. ميشه حذف استيكر تلگرام رو در ios هم بگيد؟ ممنون

 9. سلام وقتی من میزنم روی استیکر گزینه اد استیکر نمیاد میشه راهنمایی کنید؟

 10. سلام چیجوری میتونم ب اسنیکر های قبلیم استکیر اضافه کنم؟
  ادداستیکر رو ک میزنم رو این آخریه میاد ممنون میشم راهنمایی کنید

 11. خواهش میکنم سریع جواب بدین
  خیلی حیاتی هست کمکم کنید

 12. سلام برادر
  من با pc به تلگرام متصلم . چطور میتونم استیکرهامو حذف کنم. متشکر

 13. من روی استیکر هارو که میزنم گزینه اد نمیاد چکار باید کنم

 14. سلام چه طوری میشه در تلگرم دسکتاپ استکیرها رو حذف کرد؟

 15. بلو استاکس

 16. باسلام
  خواستم از راهنماییتون بابت حذف استیکرها تشکر کنم،بی نهایت کاربردی و مفید بود.

 17. هادی پارسا

  مرسی دستت درست داداش عالی

 18. با سلام
  دوستان من یه سوال دارم
  یکی از دوستان من با کمال بیشعوری تعدادی استیکر از من درست کرده در تلگرام.
  چطوری میتونم این مجموعه استیکر رو از تلگرام حذف کنم ؟

 19. سلام من تابستون بسته استیکری درست کردم و الان میخاهم اونو از تلگرام کلا پاکش کنم چکار کنم لطفا جواب بدید که شرایطم خیلی ده

 20. سلام ی استیکر خانوادگی ساختم الان داره پخش میشه. میخاسم ببینم میشه حذفش کرد جوری ک از دیوایس بقیه هم حذف بشه؟؟

  • سلام
   شما میتونید استیکر رو با دستور delsticker/ از طریق همون اکانت Stickers@ پاک کنید و با اینکار ، استیکر در تمامی دیوایس های دیگه حذف میشه !

ارسال یک دیدگاه

ایمیل شما در هیچ جا منتشر نمی شود.قسمت های ضروری علامت گذاری شده است. *

*


7 + = 13

ترخیص کالا طراحی سایت
برای مطلع شدن از آخرین اخبار و آموزش های دنیای موبایل و تکنولوژی در کانال تلگرام ما عضو شوید (کلیک کنید) : Mobology@