خانه / آموزش ها و مقالات موبایل / آموزش ها / Android / چگونه شماره موبایل ست شده در لاین را حذف کنیم : حذف شماره موبایل از لاین ( اندروید و iOS )

چگونه شماره موبایل ست شده در لاین را حذف کنیم : حذف شماره موبایل از لاین ( اندروید و iOS )

چگونه شماره موبایل ست شده در لاین را حذف کنیم : حذف شماره موبایل از لاین ( اندروید و iOS )Reviewed by Mr. Mobology on Oct 13Rating: 5.0چگونه شماره موبایل ست شده در لاین را حذف کنیم : حذف شماره موبایل از لاین ( اندروید و iOS )حذف شماره موبایل از لاین بسیار ساده میباشد . شما برای حذف شماره موبایل از لاین در اندروید باید دیتای نرم افزار لاین را ...

PicsArt_1413219625424

چگونه شماره موبایل ثبت نامی خود را از نرم افزار لاین Line حذف کنیم : حذف شماره موبایل از لاین

کامل ترین و جامع ترین آموزش در ایران در زمینه حذف شماره موبایل از لاین در سیستم عامل های اندروید و iOS

موبولوژی

همانطور که میدانید برای ثبت نام کردن در نرم افزار لاین شما باید شماره موبایل خود را وارد کنید تا کد فعالسازی به آن شماره ارسال شود تا اکانت شما فعال شود !!

یکی از قابلیت های نرم افزار Line این است که افرادی که شماره موبایل شما را دارند , شما را در نرم افزار Line پیدا خواهند کرد و شما میتوانید آنها را Add کنید !

اما مکانیزم نرم افزار لاین اینگونه است که شما با هر شماره تلفنی که در این نرم افزار ثبت نام کنید , افرادی که همان شماره را در مخاطبین گوشی شان ذخیره دارند , آن اکانت را شناسایی و Add میکنند !! البته افرادی که شما در مخاطبین گوشی خود ذخیره دارید نیز در نرم افزار لاین شناسایی میشود و شما میتوانید آنها را Add کنید !

جمله بالا را با یک مثال ساده بیان میکنم : برای مثال شما یک موبایل هوشمند دارید و شماره سیم کارتی که در گوشی شماست 09112222222 میباشد و عده کمی از دوستان شما همین شماره 09112222222 را در گوشی شان Save دارند و شما با همین شماره در نرم افزار Line ثبت نام کرده اید . پس فقط همان عده کمی که شماره شما را دارند شما را شناسایی و Add میکنند ! ممکن است شما سیم کارت فرعی دیگری داشته باشید که تعداد خیلی بیشتری از همکاران , دوستان و آشنایان شما , این شماره شما را داشته باشند و شما هم مایل باشید که شماره فرعی شما در نرم افزار لاین Set شود تا دوستان و آشنایان بیشتری شما را شناسایی کنند و شما هم آنها را Add کنید !

با خواندن مثال بالا باید متوجه این شده باشید که هدف از نگارش این مقاله چه بوده است .

این بستگی به شما دارد که برای چه هدفی بخواهید شماره تلفن ست شده در نرم افزار Line را عوض کنید !

به هر حال پروسه این کار بسیار ساده میباشد ! فقط کافیست مراحل این آموزش را مرحله به مرحله جلو بروید . پس با موبولوژی همراه باشید

توجه داشته باشید که پروسه حذف شماره موبایل ست شده در نرم افزار لاین , آرشیو چت های شما را از بین میبرد !! اگر مایل هستید از چت های خود Backup تهیه کنید میتوانید به لینک زیر بروید تا بعد از حذف شدن آرشیو چت های خود , آنها را بازگردانید :

آموزش Backup گرفتن از آرشیو چت در Line و Restore کردن آن بدون هیچ برنامه خاصی در اندروید ( بدون نیاز به روت )

آموزش حذف شماره موبایل ست شده در نرم افزار لاین در سیستم عامل اندروید :

موبولوژی

قبل از اینکه اقدام به حذف شماره موبایل ست شده خود در نرم افزار لاین کنید , باید اطمینان حاصل کنید که ایمیل شما با نرم افزار لاین ست شده باشد !!

1. نرم افزار لاین را اجرا کنید و از تب های بالا گزینه ” More ” را انتخاب کنید :

Screenshot_2014-10-13-14-13-22

2. اکنون گزینه Setting را انتخاب کنید که وارد صفحه ای مانند صفحه زیر خواهید شد :

Screenshot_2014-10-13-14-13-32

3. سپس روی گزینه Account ضربه بزنید تا وارد صفحه ای مانند تصویر زیر شوید :

ne

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید , باید در قسمت ” Email Account Registration ” عبارت ” Done ” نوشته شده باشد ( با رنگ زرد در تصویر بالا مشخص شده است ) ! این به این معنی است که ایمیل شما قبلا در نرم افزار لاین ست شده است ! بعد از ثبت ایمیل خود در لاین باید در قسمت ” Facebook ” گزینه ” Link ” را انتخاب کنید تا اکانت لاین خود را با اکانت فیسبوک خود لینک کنید !

توجه : برای لینک کردن اکانت لاین با اکانت فیسبوک , شما باید نرم افزاری داشته باشید که محدودیت های فیلترینگ را دور بزند !!

اگر هنوز ایمیل در لاین خود ثبت نکردید , میتوانید از طریق آموزش زیر ایمیل خود را در اکانت لاین خود ثبت کنید :

آموزش ثبت ایمیل در لاین و ساخت اکانت LINE برای ثبت نام دائمی

نکته : اگر اکانت فیسبوک ندارید , میتوانید فقط به وسیله همان ثبت کردن ایمیل در لاین , بقیه مراحل زیر را انجام دهید ! منتهی وقتی که بخواهید وارد نرم افزار شوید بالاجبار باید یک شماره موبایل را وارد کنید تا وارد اکانت قبلی شما شود ! پس اگر اکانت فیسبوک نداشته باشید , قادر به حذف شماره موبایل از لاین نیستید ! فقط میتوانید شماره موبایل قبلی خود را حذف و شماره موبایل جدید خود را ثبت کنید .

خب حالا که ایمیل و اکانت فیسبوک شما در نرم افزار لاین شما ست شده است , میتوانید اقدام به حذف شماره موبایل ست شده خود در نرم افزار لاین بکنید !
در تصویر بالا هم مشاهده میکنید که در قسمت ” Phone Number ” شماره موبایل ست شده است و ما میخواهیم این شماره را از نرم افزار لاین حذف کنیم !

برای حذف شماره موبایل ست شده در لاین , شما باید Data نرم افزار Line را از گوشی خود پاک کنید ! به همین راحتی !

برای پاک کردن Data نرم افزار Line طبق مراحل زیر پیش بروید  :

1. وارد Setting گوشی خود شوید و گزینه Apps را انتخاب کنید :

Screenshot_2014-10-13-14-15-47

2. وارد صفحه ای مانند تصویر زیر خواهید شد که باید از بین نرم افزارهای نصب شده , نرم افزار Line را پیدا کنید و آن را انتخاب کنید :

Screenshot_2014-10-13-14-15-59

3. شما وارد قسمت App Info نرم افزار Line شده اید ! در اینجا شما باید اول گزینه ” Force Stop ” را بزنید و بعد از مشاهده پیغام Pop-Up گزینه Yes را بزنید تا نرم افزار Line به طور کامل بسته شود !

4. در انتها باید گزینه ” Clear Data ” رو بزنید تا فایل دیتای نرم افزار لاین پاک شود و شما بتوانید شماره موبایل خود را در نرم افزار Line عوض کنید !

توجه : شما با زدن گزینه Clear Data و تایید کردن آن , تمامی آرشیو چت و استیکرهای دانلود شده تان پاک خواهد شد اما اکانت شما به همراه پست های شما در Timline و همچنین دوستان خود باقی خواهد ماند !!

Screenshot_2014-10-13-14-16-22

اکنون نرم افزار لاین شما آماده ست کردن شماره موبایل جدید در قسمت  Line >> More >> Setting >> Account >> Phone Number است ! در واقع مانند تصویر زیر جلوی کادر ” Phone Number ” باید عبارت ” Register Phone Number ” باشد ( مانند عکس زیر ) :

LIne phone number-6

به همین راحتی : – )

*************************************

آموزش حذف شماره موبایل ست شده در نرم افزار لاین در سیستم عامل iOS :

موبولوژی

متاسفانه در سیستم عامل iOS قسمتی برای حذف Data نرم افزارها وجود ندارد ! اما در سیستم عامل اندروید Data و App جدا از هم وجود دارند و شما هم میتوانید به صورت جدا آنها را پاک کنید !! قسمتی که بسیاری از کاربران اندروید از آن ناراضی هستند و میگویند چرا Data و App با هم در یک پکیج قرار نمیگیرند !؟! مانند iOS که Data و App در یک پکیج قرار دارند !!

به همین دلیل که در iOS فایل Data و App در یک پکیج قرار دارد شما نمیتوانید مراحلی مشابه با سیستم عامل اندروید را انجام دهید !

برای پاک کردن Phone Number در سیستم عامل iOS و تعویض آن , تنها راه شما پاک کردن نرم افزار Line و نصب دوباره این نرم افزار هست !

نکته : قبل از پاک کردن نرم افزار لاین برای تعویض شماره موبایل ست شده , حتما فراموش نکنید که باید ایمیل و اکانت فیسبوک خود را در نرم افزار لاین ست کرده باشید تا اطلاعات شخصی شما نظیر دوستان و پست هایتان در Timeline و تنظیماتی که انجام داده بودید پاک نشود !! پس ثبت ایمیل در لاین و بک آپ گرفتن از چت های خود در لاین کارهای مهمی است که قبل از حذف نرم افزار باید انجام دهید :

آموزش Backup گرفتن از آرشیو چت در نرم افزار Line و Restore کردن آن بدون هیچ برنامه خاصی در iOS ( بدون نیاز به جیلبریک )

آموزش ثبت ایمیل در لاین و ساخت اکانت LINE برای ثبت نام دائمی

نکته : اگر اکانت فیسبوک ندارید , میتوانید فقط به وسیله همان ثبت کردن ایمیل در لاین , بقیه مراحل را انجام دهید ! منتهی وقتی که بخواهید وارد نرم افزار شوید بالاجبار باید یک شماره موبایل را وارد کنید تا وارد اکانت قبلی شما شود ! پس اگر اکانت فیسبوک نداشته باشید , قادر به حذف شماره موبایل از لاین نیستید ! فقط میتوانید شماره موبایل قبلی خود را حذف و شماره موبایل جدید خود را ثبت کنید .

****************************************

بهترین و جامع ترین آموزش ها را از موبولوژی بخواهید : – )

” کپی برداری از مقاله تنها با ذکر نام نویسنده و سایت Mobology مجاز میباشد “

منبع : www.mobology.ir

درباره ی Mr. Mobology

سید علی احمدی (حسینی) هستم و علاقه زیادی به تکنولوژی , موبایل های هوشمند و عکاسی دارم و همیشه سعی میکنم در این زمینه ها اطلاعات جدیدی رو یاد بگیرم و اونهارو با شما کابران عزیز به اشتراک بگذارم . هدفم اینه مطالبی که در اختیار شما قرار میدم کامل تر از هر وبسایت دیگری باشه ! از سال 89 درگیر سیستم عامل اندروید شدم و تو همون دوران توی یکی از انجمن های تخصصی موبایل با لقب UnBelievable Boy مدیریت بخش هایی از Android رو به عهده گرفتم . تا اینکه با چند نفر از دوستان تصمیم گرفتیم پایگاه جدیدی رو با یک سبک جدید تاسیس کنیم تا تمامی آنچه مربوط به موبایل و تکنولولوژی هست رو بهتر از قبل در خدمت شما کاربران عزیز قرار بدیم و سعی میکنیم مطالب اختصاصی و جامعی رو تولید کنیم که تا پیش از آن هیچ نمونه فارسی زبانی نداشته باشد ! هدف ما رسیدن به جایگاه برترین وبسایت در زمینه موبایل و تکنولوژی در ایران است !! در حال حاضر فقط و فقط بر روی آموزش های موبایل ( Android & iOS ) تمرکز کردیم . اما به زودی شاهد تغییراتی وسیع و گسترده در وبسایت تازه تاسیس و موفق موبولوژی , خواهید بود . ******* خوشحال میشم بنده رو توی اینستاگرام با آیدی زیر دنبال کنید : Mr.Mobology

101 دیدگاه

 1. سلام ادمین من شنیدم که باید اکانت فیس بوک هم بزنی
  خوب شماره های کشورهای دیگه چه جوری بزنیم یک سایت هایی هست که
  شماره های رایگان در اختیار میذارند معرفی میکردی!!

  • سلام مجتبی عزیز : – )
   خیر نیازی به ست شدن اکانت فیسبوک نیس ! این روش توسط تیم موبولوژی تست شده و جواب داده : – )

   در مورد سوال دومتون هم باید بگم که مربوط به این آموزش نمیشه !
   اونها رو در یک آموزش جداگانه برای دانلود استیکر های رایگان قرار خواهیم داد : – )

 2. سلام. دوست عزیز این روشیکه گذاشتید مربوط ب تغییر شماره میشه ،نه حذفش ،،تاوقتیکه اکانت فیسبوک لینک نشه اصلا اجازه ورود ب لاین رو نمیده ،مگراینکه شماره جدیدرو واردکنید ،،

  لطفا تصحیح بفرمایید *عنوان مطلب رو

  • سلام محمد عزیز : – )
   عنوان این مطلب هیچ مشکلی نداره و در هر صورت و بدون لینک کردن اکانت فیسبوک , شماره قبلی شما حذف میشود و این ملاک اصلی ما بوده نه چیز دیگه ای : – )
   در کامنت بالاتر هم گفتم اون چیزی که شما میخوایین که کلا شماره حذف بشه و … رو در آموزش دیگه ای قرار میدیم : – ) کافی بود یه نگاه به کامنت بالایی مینداختین : – )

   در هر صورت برای اینکه دیگه سوالی مثل شما و مجتبی عزیز برای کس دیگری پیش نیاد , مطلب رو با ذکر یک نکته کامل تر کردیم : – )

   موفق باشید

 3. سلام من به اشتباه شماره یکی از دوستانم رو دلت کردم الان هرکاری می کنم شماره برنمیگرده لطفا راهنمایی کنین

  • سلام
   متوجه منظورتون نمیشم !! از طریق همین آموزش شماره رو حذف کردین ؟؟ خوب به راحتی میتونید دوباره شماره رو باهاش ست کنید ! هیچ مشکلی نداره …

 4. سلام من سیستم. گوشیم اندرویده این کارای که واسه تغییر شماره موبایل بود انجام دادم دوباره نصب کردم همون ایمیل قبلی رو هم ست کردم ولی تمام ادد لیست و پرو فایل حذف شده چیکار کنم ادد لیست دوستانمو برگردونم

 5. سلام لاینم پاک شدوباره نصب کردم اما فرندام برنگشتن

 6. پاک شد دوباره نصب کردم طبق آموزش شما حالا چطور فرندامو برگردونم

 7. من یکی از دوستامو حذف کردم.چطوری برش گردونم؟

  • سلام
   کلا دوستتون رو از اکانتتون حذف کردید ؟
   برای برگردوندنش فقط باید دوباره ادش کنید همین ! یا باید لینکشو داشته باشید , یا آیدی و یا شماره طرف رو !

   • سلام من تولاین شماره فردی حذف کردم و بلکش هم کردم ولی نمی خوام تولینکم باشه می خوام کامل حذف بشه چطوری میشه که حذف شود؟ طرف شماره من داره ولی چت میکنه می خوام کامل حذف شود ممنون میشم از راهنمایتون.

    • سلام
     وقتی فردی رو بلاک کنید دیگه نمیتونه به شما پیغامی ارسال کنه !!
     و و قتی هم بعد از بلاک حذفش کنید , از لیست دوستانتون پاک میشه !!

     الان شما هم بلاک کردی و هم حذف کردی . پس طبیعتا دیگه نباید مشکلی باشه !!

 8. سلام
  من یه اکانت در لاین داشتم که ایمیلم رو ثبت کرده بودم اما به فیسبوک لینک نشده بود
  اون سیمکارت رو گم کردم اما چون به نام خودم نبود نتونستم دوباره بگیرمش
  تنها مشکلی که الان دارم
  اکانتی هست که دلیت نشده!!! از طرفی با ایمیل فعال سازی شده هم نمیذاره لوگین شم و حذفش کنم
  از ستینگ روی لاین خود کامپیوتر هم چیزی برای حذف اکانت وجود ندارد
  چه کنم؟

  • سلام
   لطفا اعلام کنید اروری که هنگام ورود با ایمیل و پسورد خودتون رد موبایل دریافت میکنید چی هست ؟

 9. har kari mikonam ba fb link nemishe…..moshkel az sorat nis,nemidunam chera hey retry mizane.y filter shekan khub mishe moarefi konid

  • سلام
   دوست عزیز لطفا نظرات خودتون رو به فارسی بنویسید : – )
   برای درخواست هاتون از طریق صفحه تماس با ما درخواستتون رو اعلام کنید

 10. سلام من یکبار لاین نصب کردم بدون اینکه ایمیلمو واردکنم وسریع درعرض ده دقیقه هم پاک کردم اکانتم رو تا امروز ک یکی ازدوستانم گفت درلاینم هستم باوجودیک خیلی وقته ازورودم ب لاین میگذرد .دوستم گفت باشماره خودت اومدی بالا روی گوشیم .میخوام بدونم ایاامکان داره؟؟چون من کاملااکانت روحذف کرده بودم دوستم میگ اسم خودتم هست !ایاحقیقت دارد؟؟یعنی میشه کسی باشماره من ومشخصات من واردشده باشه؟

 11. سلام
  من اکانت فیسبوک ندارم
  برای تغییر شماره طبق فرمایش شما عمل کردم ولی پس از حذف دیتا لاین دوباره باز نمیشه برام بایددوباره ثبت نام کنم چرا؟

  • دقیق متوجه منظورتون نشدم !!
   بعد از پاک کردن Data نرم افزار لاین باز نمیشه ؟؟ چه مشکلی پیش میاد دقیقا ؟

 12. سلام
  چرا وقتی تو فیسبوک عضو هستیم توی لاین UnLink نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  خواهش میکنم زود تر جواب بدین خیلی مهم

  • سلام آرتین عزیز

   یعنی از قبل توی لاین و تنظیماتش اکانت فیسبوکتون رو با لاین Link کرده بودید و الان میخواهید Unlink کنید ؟؟

   خب این مشکلی نداره و دوباره گزینه ” Unlink ” رو بزنید , دیگه فیسبوکتون با اکانت لاینتون سینک نمیشه !!

 13. سلام من با کامپیوتر میرم لاین ولی گوشیم خرابه نمیتونم دلت اکانت کنم خواهشا راهنماییم کنین. ممنون

  • فعلا این امکان نیست ! مگر اینکه در آینده به ورژن های بعد اضافه بشه

   شما ناچارید از یه گوشی اندرویدی رو برای اینکار استفاده کنید

 14. من میخوام کلا لاینمو باک کنم میخوام بدونم چه جوری کلا امو شماره تلفونو بردارم

 15. سلام . من اکانت لاینم رو.با ایمیلم رجیستر کرده بودم الان اکانتم برای یک مدت کوتاه دی اکتیو.کردم اما الان وقتی میخوام لاگین بشم از قسمت یوزر لاین ایمیل و.پسوردم قبول نمیکنه چه باید کنم ؟ لطفا اگه میدونید بهم کمک کنید ممنون.

  • سلام
   دی اکتیو ؟؟؟ اکانت لاینتون رو دی اکتیو کردید ؟؟
   نرم افزار لاین قابلیت دی اکتیو کردن نداره و شما برای اونکار مجبور به Delete Acc هستید !!
   پس شما اکانتتون رو دی اکتیو نکردید , بلکه اون رو حذف کردید و طبیعیه که الان بهتون اجازه ورود دوباره رو نمیده !!!
   باید یک اکانت جدید بسازید …

 16. سلام خسته نباشید
  من قبلا از ورژن قدیمی تر لاین یعنی پایین تر از ورژن 5.0.0 استقفاده کرده بودم و شمارم رو از لاین پاک کرده بودم
  ولی
  حالا نسخه ی 5.0.0 رو نصب کردم و شماره حذف نشده
  ممکنه راه دیگه ای وجود داشته اشه
  یه راه دیگه ای بهش اضافه شده باشه

  مر30

  جواب رو بهم ایمیل کنید لطفا ممنون

  • سلام ! خیر فکر نمیکنم ورژن 5 لاین آموزش جداگانه ای داشته باشد …

   شما تمامی این مراحل رو انجام دادی ؟؟؟ به فیسبوک هم متصل بودید ؟؟

 17. با سلام من لاين نصب كردم بعد از يك هفته حذف كردم الان به شماره م اين وليد ميگه چي كار كنم؟
  يعني ديگه نميتونم دوباره نصب و شماره بدم …

 18. سلام
  لاین من ورژن جدیده و اون گزینه ایمیل اکانتو نداره باید چه کار کنم

  • سلام رضا عزیز
   سال نو مبارک

   این مراحل در تمامی ورژن های لاین برقرار هست و تفاوت آن جزیی میباشد ! به زودی آموزش های مربوط به ورژن جدید رو به اینها اضافه میکنیم …

 19. سلام من هم تو گوشیم لاین دارم هم تو کامپیوترم وقتی میخواستم تو کامپیوترم نصبش کنم گفت ایمیل و رمز ایمیلتو تو لاین بده بعد همون رمز و ایمیل و تو کامپیوتت بده الان من تو کامپیوترم باز میکنم با همون اکانت میاد بالا میخواستم بدونم اگه بخوام از تو کامپیوترم با یه اکانت جدید بیام بالا بای چجوری اون اکانت و فقط از تو کامپیوترم حذف کنم و با یه اکانت جدید بیام بالا

  • سلام دوست عزیز
   شما نمیتونید توی کامپیوتر از یک اکانت جدید استفاده کنید ! لاین کامپیوتر متصل به لاین گوشی شما هست و فقط میتونید از اکانتی استفاده کنید که روی یک موبایل ساخته شده باشه !!
   پس برای اکانت جدید در کامپیوتر , باید یک اکانت جدید در موبایل بسازید …

 20. slm mn chand mah pish akante face book sakhtam va ta alan hich sari behesh nazadam vali alan ke miram azam soalhaye amniyati mesle sale tavalodo azam miporse va mn ham harchi sale tavalodamo minevisam error ghalat bodan mide hala nmitonam dobare akant besazam mikhastam komakam konid,mamnon

  • سلام !!
   دوست خوبم نظر شما هیچ ربطی به این مطلب نداره !
   ضمن اینکه نظرات به زبان انگلیسی تایید نخواهند شد و به آنها پاسخی داده نمیشود …
   لطفا به زبان پارسی تایپ کنید …

 21. سلام .میخواستم بدون امکانش هست اکانت لاین رو بدون شماره دادن ساخت؟؟؟؟

  • بدون دادن شماره خیر !!!
   اما به وسیله شماره های جعلی بله !!

   یا اینکه میتونید به وسیله همین آموزش شماره اکانتتون رو حذف کنید !!

 22. سلام و عرض تیریک سال 94
  می خواستمبدونم میشه شماره تلفن کسی روکه نولاین داره چت می کنه دید و اینکه میشه پستهای پاک شده توچت روبرگردوند
  مرسی

  • سلام پیمان عزیز
   خیر ! اینطور نیست ! شما نمیتونید شماره کسی رو از توی لاین بدست بیارید !!

   سوال دومتون هم جوابش منفی هست هست ! متاسفانه چت پاک شده , قابل بازگشت نیست ! شما باید قبلش از چت بک اپ تهیه کنید که آموزشش توی همین سایت موجود هست

 23. میشه بفرمایید با این روش لیست دوستان و استیکر های دانلود شده پولی و غیر پولی هم حذف میشوند یعنی در مراجعه بعدی در لاین با استفاده از اکانت فیسبوک یا ایمیل ست شده اکانت با همان شکل قبلی موجود میباشد یا باید دوستان را از اول اد کرد یا مثلا استیکرها را دانلود کرد

  • سلام دوست عزیز
   اگر نکات گفته شده رو دقیق و مو به مو انجام دهید , بله هیچ چیز پاک نمیشود !! دوستان شما هم بازمیگردند و پست های شما هم پاک نمیشوند !! استیکر های پولی شما هم بعدا قابل دانلود میباشد …

 24. سلام ببیخشین یه سوال من شماره کسی رو توی گوشیم سیو کردم و بلافاصله درخواست اد برای اون فرد توی لاین رفته و من مجدد پاک کردم شماره فرد,رو از توی گوشیم حالا میخام بدونم درخواست اد من که به صورت خودکار به اون فرد که شماره منم نداره فرستاده شده بعد از اینکه بلافاصله شمارشو از گوشیم حذفش کردم پاک شده یا نه روی لاینش توی قسمت درخواست اد مونده براش ؟؟؟ :/

 25. سلام
  من یکیو بلاک کردم حذفشم کردم
  چجوری دوباره بیارمش تو فرندام؟؟

 26. سلام.سوالم اینه که.یکی که ازشماره ی من تولاین استفاده کرده ومن نمیشناسمش.من چیکارکنم که لاین اون با شماره من پاک بشه ویک اکنت جدید واسه خودم بسازم؟؟؟

  • سلام دوست عزیز
   اصلا همچین چیزی امکان نداره !!

   بعد از ثبت نام با شماره شما , یک کد فعالسازی به شماره شما فرستاده میشه و اون شخص حتما باید اون کد رو در لاین وارد کنه !! در غیر اینصورت امکان ساخت پروفایل با شماره شما وجود نداره !!

 27. من یک حساب تو لاین دارم میخوام پاکش کنم ولی میخوام برم توش هر کاری میکنم به حساب وصل نمیشه و میگه an error has occurred اگه کسی میدونه راهنمایی کنید

  • سلام
   ورژن لاینتون چند هست ؟؟ اینترنت شما چیه ؟؟
   سعی کنید از طریق تنظیمات گوشی و قسمت ” Application ” یا همان ” برنامه ها ” نرم افزار LINE رو پیدا کنید و گزینه های ” Clear Data ” و “Clear Cache” رو بزنید و بعد از اجرای دوباره نرم افزار لاین با یک اینترنت پرسرعت , دوباره تست کنید …

 28. سلام داداش
  ممنون از راهنماییتون واقعا خسته نباشید ارزوی موفقیت دارم براتون

 29. سلام. ببخشيد من فيسبوک ندارم چون سنم کمه. ولى ميخوام استيکر هاى کشور هاى ديگه رو بگيرم ميشه کمکم کنيد؟

  • تنها راه برای حذف شماره موبایل همین هست !!
   اما میتونید بدون ست کردن اکانت فیسبوک شماره تون رو عوض کنید و از شماره های مجازی آمریکا و یا ژاپن استفاده کنید …

 30. سلام من به مشکلی برخورد کردم لود اکانت لاین من روی ۹۹٪گیر میکرد بعد چند بار امتحان که موفق به ورود نشدم رفتم توی لوگین فيس بوک و از اونجا وارد لاینم شدم اما نه از پنج هزار کاربرم خبر بود نه از پستام الان هرکاری میکنم بازم میره روی اطلاعات جدید که شبیه به فیس بوکمه مثل عکس ایدیم که از روی فیس بوک تو لاین کپی شده من نميدونم چکار
  کنم

  • دوست عزیز , وقتی لاین شما روی لود 99% گیر میکنه , شما میتونید یکبار گزینه Force Stop رو برای لاینتون بزنید و گزینه “Clear Data” رو انتخاب کنید و بعد اینبار برای ورود به اکانتتون از یک اینترنت پرسرعت استفاده کنید …

 31. سلام با عرض خسته نباشید میخواستم بگم من وایبر روی کامپیوترم نصب کردم میخواستم ببینم اگه وایبرم لغو نصب بشه تو کامپیوترمم دیگه جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  بعد تو کامپیوترم ک نصب شده بالا نمیاد اصلا هرچیopenمیکنم باز نمیشه سریع ی صفحه ای باز و بسته میشه مشکلش چیه>؟؟؟

  • سلام و ممنون
   لطف کنید , نظرتون رو در جایی عنوان کنید که ارتباطی به موضوع همون مطلب داشته باشه !

   برای نصب وایبر Official مخصوص ویندوز در کامپیوتر , شما باید قبلا وایبر رو روی گوشیتون نصب کرده باشید !
   بعد از پاک کردن وایبر از روی گوشی امکان خراب شدن وایبر شما در کامپیوتر هست

 32. سلام میخاستم بدونم ایا میشه تولاین شماره فرندها را پیدا کرد ایا راهی داره

 33. سلام من یک نفرو بلاک وحذف کردم و الان میخوام برگردونمش نه لینک دارم نه شماره نه ایدی فقط قبل بلاک بهش میام فرستادم ایا پیامم فرستاده شده و ایا میشه کاری کرد بزرگردوندش

  • سلام دوست عزیز !
   شما برای بازگردوند اون شخص , باید ادش کنید !
   برای اد کردن هم باید یا شماره , یا لینک و یا آیدی طرف مقابل رو داشته باشید !!

   راه دیگه ای نیست ! چون شما ایشون رو حذف کردید !!

 34. سلام من گوشیمو فلش کردم باز میخواستم لاینمو نصب کنم هرچی نصب کردم در حال بارگیری روی ۹۹درصد گیر میکرد الان هرچی میخوام نصب کنم میزنهverification error attempt to verify number falied.pleaze try again ,تو تنظیمات گوشیم داخل برنامه لاین رفتم clear data رو هم زدم ولی باز این پیغامو میده

  • سلام
   برنامه Line رو به طور کلی پاک کنید ( Clear Data & Clear Cache و در انتها Uninstall )
   جدیدترین نسخه لاین رو روی گوشیتون نصب کنید و اینبار از یک اینترنت دیگه استفاده کنید تا اکانتتون رو فعال کنید …

 35. سلام من لاينمو لغو نصب كردم الان كه دوباره ميخوام نصبش كنم شمارمو ارور ميده بايد چيكار كنم؟مرسي

  • لاین رو ابتدا Force Stop بزنید و بعد به صورت کامل Clear Data و Clear Cache برای نرم افزار انتخاب کنید ! بعد دوباره اقدام به ثبت نام کنید !
   اگر هم قبلا با شماره موبایلتون ثبت نام کرده باشید که فقط باید Log In کنید , همین …

 36. سلام, من اگه بخوام تو لاین شماره هایی رو که تو گوشی ذخیره دارم اد نکنم باید چکار کنم, هر کس میدونه کمکم کنه, مرسی

 37. سلام ببخشید چطور میتونم شماره موبایلمو تو لاین عوض کنم؟ولی همون اکانت رو داشته باشم؟ هرکار میکنم نمیشه

 38. سلام خسته نباشید.
  میخواستم ببینم میشه کاری کرد که کسانی شماره منو در گوشیشون دارن متوجه نشن که من لاین دارم….در اصل نتونن منو با شمارم ادد کنن….اگه راهی هست لدفااااا بگین

  • اینکه شما بدون شماره موبایلتون , ثبت نام کنید !
   یا اینکه با شماره های مجازی اقدام به ثبت نام کنید .

 39. سلام
  ممنون از توضیحات و راهنمایی های خوبتون
  2تا سوال دارم:
  1- من شماره یک نفر رو دارم، میخواستم بدونم میشه بدون اجازه اون و بدون متوجه شدنش جز فرندهام بشه و پیچش رو بخونم؟؟؟
  2- من نه لینک دارم و نه ایدی ساختم .با شماره لاینم رو ساختم ولی بعضی از افرادی که منو اد میکنن کنار درخواستشون نمینویسه اد بای فون نامبر(یعنی هیچی نمینویسه که چطوری اد کردن ) .اینا چطوری این کارو کردن بااینکه میدونم شماره منو دارن !!!

  • سلام
   خواهش میکنم

   1. متاسفانه اون فرد متوجه خواهد شد و در قسمت Add Friend عبارت “Added by phone number” مینویسه … ( مگر اینکه شما اطلاعات اکانتتون مثل اسم و عکس و … رو جعلی بذارید )

   2. خوب خودتون جواب خودتون رو دادید ! اونها شماره شمارو دارن و از طریق شماره شما , شمارو Add کردن …

 40. سلام بعد اینکه clear data رو زدیم و وارد لاین شدم گزینه sign up رو بزنم یا log in?

 41. سلام یه سوال
  من سیم کارتم سوخته حالا میتونم به یه سیم کارت جدید اما با همون اکانت به لاین برم ؟؟؟؟

 42. داش من لاینمو قیلا حذف کردم میخوام ایدی لاینمو دلت اکانت کنم ولی وقتی نصبش میکنم دوباری میرم توش تا 99 درصد پر میشه ارور میده اینترنتمم ضعیف نیست که بگم مال اونه حالا چکار کنم بهش
  اگه ضحمتی نیست به این شمارم تماس بگیر بام درستش کن ممنون 09385513779
  اگه متنو خوندی شمارمو تو سایت پاک کن مرسی

 43. سلام ببخشید من میخوام خطم رو عوض کنم
  باید چیکار کنم تا لاینمو روی خط جدیدم منتقل کنم بدون این که فرندام و پستام پاک نشه؟
  لدفا کمکم کنید
  میسی!

 44. سلام من چندين شماره داخل دفترچه تلفن دارم كه ميخام فقط يكي ازون هارو توي لاين اد كنم و نميخام بقيه به صورت اتومات اد بشن چيكار بايد بكنم؟تيك گزينه اتو اد فرند رو برداشتم كه همه اد نشن

 45. يا حداقل ميخام كاري كنم كه همه شماره هاي تو دفترچه تلفنم اتومات اد نشن يعني تو اد فرندم نشون داده بشن ولي اول من ادشون كنم

 46. سلام
  من شماره ای را بلاک کردم و بطور اتفاقی از لیست بلاک هم دیلیت شد آیا راهی برای بازگرداندن این شماره هست؟

 47. یکی از بنده های خدا

  سلام بزرگوار
  یه سوال میشه شماره ی کسانی که تو لاین من هستن رو پیدا کنم لطفا به ایمیل راهش و بفرستید ممنونم.

 48. من هرکاری میکنم تا 99 میره میپره سرعت نتم 8 میگه نمیشه دوباره با همون شماره رفت ایا

 49. با سلام و خسته نباشید
  من مخاطبی را بلاک کردم و بعد حذفش کردم نوشتید که باید مجدد اددش کنم اولا اینکه اصلا چطور و از کدام قسمت باید ادد کنم اگه میشه کامل بگید بهم. و بعد اینکه با اینکار نیاز هست که اون مخاطب دوباره درخواست منو بپذیره؟؟؟ یا خیر؟؟؟ پیغام اجازه براش می ره؟؟

  • سلام
   ممکن هست شما قبلا با اون فردی که بلاکش کردید , چت کرده باشید !!! میتونید از همون طریق دوباره ادش کنید !
   یا اینکه آیدی طرف رو داشته باشید

   بله اگر درخواست بفرستید باید اوون شخص قبول کنه !

 50. میدونم کاری از دست تو هم بر نمیاد اما امیدوارم بشه کاری کرد. من لاینم با یه ایمیل و فیس بوکم لینکه و شماره اندونزی روش بود که نمیدونم شمارهه چنده طمع کردم شماره کشورای دیگه رو بزنم از اکانتم پرت شدم بیرون الان هر کاری میکنم با فیس بوک لوگین نمیشه با ایمیل هم شماره ایزانمو زدم یه اکانت جدید اومد بالا اما اکانتم هموز هستش دارم مییبینمش با لایک خوره بالای سه هزارتا. آدیمو ایمیلو فیس بوکو همه رو بلدم چیکار کنم اکانت قبلیم بیاد بالا کمکم کنید

 51. سلام
  من طبق مراحل گفته شده شمارمو از لاین حذف کردم.
  اما اینکار را چندبار انجام دادم و تکرار کردم.
  حالا دیگه لاین شماره من را تایید نمیکنه.
  با فیسبوک هم نمیتوانم وارد شوم.
  اگه میشه من را راهنمایی کنید…
  پیغام با شماره:invalid phone number.please check the number and try again
  پیغام با فیسبوک:an error has account.please try again later

 52. سلام روزگار بخیر
  میخواستم بدونم اگر از لاین به مدت طولانی استفاده نکنیم خود به خود حذف میشه یا نه؟
  من هر کاری میکنم نمیتونم وارد لاین بشم و به اکانتم دسترسی داشته باشم. پسورد رو از من قبول نمیکنه. مرسی از راهنماییتون

 53. سلام میخوام بدونم وقتی لاین رو حذف کنیم اکانت من هم حذف میشه یا نه

ارسال یک دیدگاه

ایمیل شما در هیچ جا منتشر نمی شود.قسمت های ضروری علامت گذاری شده است. *

*


3 + = 9

ترخیص کالا طراحی سایت
برای مطلع شدن از آخرین اخبار و آموزش های دنیای موبایل و تکنولوژی در کانال تلگرام ما عضو شوید (کلیک کنید) : Mobology@